close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 10 sierpnia 2017

  Ambasada RP w Bangkoku zachęca polskich przedsiębiorców działających w regionie do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 23 sierpnia br. w ramach Programu Regionalnego OECD dla Azji Południowo-Wschodniej (SEARP).

  W dniach 23-25 sierpnia 2017 r. planowane są następujące wydarzenia:

  1. 23 sierpnia - spotkanie przedsiębiorców w Bangkoku (OECD-SEA Business Network Meeting)
  2. 24 sierpnia - Regionalne Forum Azji Południowo-Wschodniej (Southeast Asia Regional Forum)
  3. 25 sierpnia - Posiedzenie Grupy Sterującej SEARP (SEARP Steering Group) – udział wyłącznie na mocy odrębnego zaproszenia.

  Spotkanie przedsiębiorców w dniu 23 sierpnia będzie poświęcone kwestiom biznesu i cyfryzacji. Natomiast tematem przewodnim Forum Regionalnego będą szanse i wyzwania transformacji cyfrowej w Azji Płd.-Wsch. (Opportunities and Policy Challenges of Digital Transformation in Southeast Asia).

  Tutaj znajduje się agenda i formularz rejestracyjny dla uczestników spotkania przedsiębiorców w dniu 23 sierpnia - Business Network Meeting. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa  w szczególności przedstawicieli sektora rolnego i przetwórstwa żywności oraz rozwoju technologii cyfrowych. Rejestracji dokonuje się poprzez adres: SEAForum@oecd.org. Wypełniony formularz zgłoszenia można również przesłać bezpośrednio do: annie.norfolkbeadle@oecd.org


    

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: