close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • Informacje dla obywateli polskich podróżujących do państw akredytacji Ambasady RP w Bangkoku dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w serwisie Polak za granicą

   

  Z serwisu dowiedzą się Państwo m.in. czy podróżując do Tajlandii potrzeba jest wiza, na jakie przepisy prawa trzeba uważać lub jakie ograniczenia obowiązują kierowców. „Polak za granicą” zawiera również listę porad dla podróżujących oraz ostrzeżenia.

   

  Korzystasz ze smartfonu lub tabletu? Przed podróżą pobierz bezpłatną aplikację MSZ iPolak i czuj się bezpieczniej. iPolak to źródło najważniejszych informacji potrzebnych przy każdej wyprawie za granicę.

   

   

  Zachęcamy do korzystania z serwisu Odyseusz wszystkich, którzy przebywają lub planują pobyt poza granicami Polski. W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych za granicą, Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie mogło nawiązać z Państwem kontakt, a także udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy poprzez Ambasadę.

   

  Polecane strony:

   

   

   

  W tej sekcji zamieczczone są informacje praktyczne, które mogą być przydatne podczas planowania wyjazdu do Tajlandii.

   

  Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami praktycznymi dotyczacymi podróży do pozostałych krajów akredytacji Ambasady RP w Bangkoku:

  Laos (plik PDF)

  Kambodża (plik PDF)

  Mjanma (plik PDF)

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: